Descarcă
DetaliiRecenziiVersiuniInformații
1/15

Descriere All Sports Score Keeper

Urmăriți scorul în timp ce jucați sau urmăriți meciul preferat cu această aplicație ușor de utilizat, care permite păstrarea scorului sportiv pentru telefoane Android, tablete și smartwatch-uri Android.

All Sports Score Keeper este un instrument excelent pentru jucători sportivi, antrenori, profesori de școală, părinți și poate fi chiar folosit pentru a marca meciurile oficiale.

Toți sportivii pentru scorurile sportive reînnoiesc păstrarea scorului cu conceptul "du-te departe / spre tine": pur și simplu mișcă-te departe de tine (glisați în sus) pentru a da un punct adversarului; sau glisați spre dvs. (glisați în jos) pentru a vă da un punct. Toate scorurile se calculează automat și sunt disponibile pentru dvs. dintr-o privire cu afișarea "întotdeauna pe". Deblocarea și resetarea funcțiilor facilitează anularea oricăror puncte atribuite greșit sau resetarea complet a scorului pentru a începe un nou meci.

- Fistball,

- Scorare simplă - pentru scorul simplu al golurilor, punctelor etc.

Fiecare dintre sporturi, unde sunt acceptate, au opțiuni pentru a alege câte jocuri / seturi sunt într-un meci. Fiecare alegere funcționează pe baza metodei "cele mai bune". Deci, dacă alegeți 5 seturi într-un meci Tenis - câștigătorul va fi primul jucător care va câștiga 3 seturi.

În squash puteți schimba punctajul între sistemul modern (PARS) și limba engleză.

În sistemul de punctare modern - jocurile sunt jucate la 11, iar jucătorii trebuie să câștige cu două puncte clare. Adică dacă scorul ajunge la 10-10, jocul continuă până când un jucător câștigă cu două puncte.

În sistemul de scoruri în limba engleză - primul jucător care ajunge la 9 puncte câștigă jocul. Cu toate acestea, dacă scorul ajunge la 8-8, jucătorul care a fost primul care ajunge la 8 decide dacă jocul va fi jucat la 9 sau la 10. Dacă jucați la 9 și oricare dintre jucători a ajuns la 9 puncte, stânga pentru a încheia jocul și un nou joc va începe automat. Dacă jucați până la 10 - continuați să înscrieți ca de obicei prin deplasarea în sus / în jos.

Sprijin pentru sistemul de punctare de 11 sau 21 puncte în Tenis de masă.

Alte caracteristici includ:

- Menținerea scorului cu conceptul "du-te departe / spre tine"

- Calculul scorului automat

- Sprijin pentru pauza de egalitate în tenis (la 6/6 set scor) (PRO)

- Pro Set opțiune pentru tenis - joacă 8 jocuri într-un set în loc de 6 cu un tiebreak de 7 puncte atunci când un set este legat la 8 meciuri fiecare (PRO)

- scor alternativ pentru setul final / decider în tenis (PRO)

- Suport pentru tenis în tenis și alte sporturi

- Opțiuni pentru schimbarea numărului de seturi / jocuri care trebuie jucate în timpul unui meci. (PRO)

- Alegerea sistemului de scoruri pentru Squash (Modern sau Engleză) (PRO)

- Alegerea sistemului de punctaj pentru Tenis de masă (11 sau 21 de puncte) (PRO)

- Opțiuni pentru a schimba modul în care ultimul / setul de decideri este marcat în Tenis (tiebreak de 7 sau 10 puncte) (PRO)

- Scorare nelimitată în modul Simplu (PRO)

- Opțiunea de a limita scorul în modul Simplu (PRO)

- Anulați - pas cu pas anulați fiecare punct (PRO)

- Feedback haptic - ceasul vibrează pentru a confirma intrarea dvs. (PRO)

- modul Ambient - pentru a salva ecranul și bateria (PRO) (numai la purtare)

- Opțiuni pentru activarea / dezactivarea feedback-ului haptic și a modului ambiental (PRO)

- Opțiuni pentru a afișa ora curentă sau timpul de potrivire pe ecranul principal de punctaj (PRO)

- Lansați aplicația din telefon - lansați All Sports Score Keeper pe ceasul dvs. de pe telefon

- Apăsați lung pentru a accesa meniul Setări sau pentru a ieși din aplicație (numai la purtare)

Funcțiile PRO sunt disponibile printr-o achiziție unică în aplicație.

All Sports Score Keeper este compatibil atât cu fețele de pătrat cât și cu cele rotunde, precum și cu telefoanele și tabletele Android.

Avertisment: Toți utilizatorii de scoruri sportive NU sunt compatibili cu Smartwatch-urile Samsung Gear sau cu orice smartwatches care nu rulează Android Wear.

All Sports Score Keeper - Versiune 4.0

(29-05-2020)
Alte versiuni
Ce este nouAdd back the support for Wear 1 devices.

Nu există încă recenzii sau evaluări! Pentru a fi tu primul care scrie una, te rugăm să